NTV

Milli Takım kayboldu!

Ntvspor

Spor

Belçika maçı için kamp yapacağı Hollanda’ya giden A Milli Takım kafilesi, havaalanından otele giderken yolunu kaybetti. Şoför ve rehberin bulamadığı yolu yoldan geçen Hollandalı bir vatandaş tarif etti.

A Milli Futbol Takımı, Dünya Kupası Elemeleri’nde oynayacağı Belçika maçı için Almanya’nın Düsseldorf kentine gitti. Ancak Düsseldorf’tan kamp yapılacak otele gidişi umulandan zor oldu.

Havaalanından ayrılan milli takım kafilesi, Hollanda’nın Venlo kentinde bulunan Tegelen kasabasına hareket etti. Fakat 50 dakika sürmesi planlanan yolculuk, otobüs şöförü ve rehberin yolu bulamaması nedeniyle 2 saat 15 dakika sürdü.

Gidilecek otel yoldan geçen Hollandalı birinin yarıdımıyla bulundu. Otobüse alınan Hollandalı, mili takım kafilesini otele ulaştırdı.

İLK ÇALIŞMA
Yorucu bir yolculuğun ardından milli takım, Belçika maçının ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde akşam saatlerinde yağmur altında yapılan çalışma, bir saatten fazla sürdü. Oldukça neşeli bir ortamda başlayan çalışmaya, sakat olan Sercan Yıldırım ile Nuri Şahin katılmadı, Volkan Demirel ise salonda çalıştı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'dan katılan futbolcular ile Ankaragücü'nden Ceyhun Eriş ise çalışma sırasında yalnızca koşu yaparken, diğer futbolcular, dar alanda pas çalıştılar. Milli Takım doktoru Bülent Bayraktar, Sercan'ın baldırında kas çekmesi olduğu için çalışmadığını, Volkan Demirel'in ise önlem amacıyla salonda çalıştığını söyledi.

Emre Belözoğlu ve Arda Turan'ın da perşembe günü kamp çalışmalarına katılacağı bildirildi.