Volkan Demirel'den Milli Takım sorusuna yanıt

Volkan Demirel, Akhisar maçının ardından yaptığı açıklamada Milli Takıma neden çağrılmadığına yönelik soruya "Performansım kötü olabilir. Tweet atmıyor olabilirim, aramıyor olabilirim, lobim yoktur" şeklinde bir yanıt verdi.

Haberler - Ntvspor 06.11.2016 - 22:49

Volkan Demirel'den Milli Takım sorusuna yanıt

Fenerbahçe'nin Akhisar Belediyespor'u deplasmanda 3-1 yendiği maç sonrası basın karşısına geçen Volkan Demirel, Milli Takıma neden çağrılmadığı sorusuna imalı yanıtlar verdi.

Bu tür soruların kendisi ve Milli Takımdaki arkadaşlarına saygısızlık olduğunu söyleyen Volkan Demirel, şu ifadeleri kullandı:

"Artık olan oluyor, biten bitiyor. Çağrılmak, çağrılmamak önemli değil. Herhalde bazı şeyleri yanlış yapıyorum veya yapamıyorum. Onu düşünmem lazım. Onun dışında fazla söyleyecek bir şey yok. Buradan Milli Takımdaki arkadaşlara başarılar diliyorum. Gidip gelen arkadaşlara tekrar hayırlı olsun. Benim söyleyeceğim bu kadar. Fazla da bu konu hakkında bir şeyler söylemeye gerek yok. Demek ki ben yanlış bir şeyler yapıyorum. Onları kendimde düzeltmem lazım" dedi.

"Nerede yanlış yapıyorsun?" sorusuna ise tecrübeli teknik adam, "Performansım kötü olabilir. Tweet atmıyor olabilirim, aramıyor olabilirim, lobim yoktur. Bir sürü şey sayabilirim. O yüzden kendimde suç arıyorum. Onun dışında da Milli Takıma başarılar diliyorum" göndermesinde bulundu.

Yaşanan olaylardan sonra Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i arayıp aramadığı yönündeki soru üzerine de Volkan Demirel, "Kimseyi aramadım; çünkü arayacak durumum yok" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...