Mısırlılar soyuldu

Güney Afrika'daki Konfederasyon Kupası, Mısır'ı karıştırdı. Odalarına hayat kadını aldığı iddia edilen 5 futbolcunun soyulması da ortaya soru işaretleri çıkardı

23.06.2009 - 10:48

Güney Afrika basınında yer alan, "5 Mısırlı futbolcu, otel odalarında hayat kadınları ile birlikte oldu" haberi geniş yankı uyandırdı.

İddialara göre Mısır'ın İtalya'yı yendiği maçın ardından, futbolcular hayat kadınlarını gizlice odalarına almıştı. Hayat kadınlarının üzerinde bazı futbolculara ait kişisel eşyaların bulunması ise şüpheleri daha da güçlendirdi.

Tüm bu gelişmeler üzerine basın toplantısı düzenleyen Mısır delegasyonu başkanı Mahmud Tahir, futbolcularına yönelik suçlamaları sert bir dille yalanladı. Tahir, İtalya maçı sırasında suçlamalara hedef olan futbolcuların odalarının soyulduğunu ve hayat kadınları ile soyguncuların birlikte olduğunu savundu.

Otele giriş ve çıkışlarında son derece sıkı güvenlik önlemleri alındığını hatırlatan Tahir, "Futbolcular ve otel personelinden başka kimsenin odalara girmesine izin verilmiyordu" sözleriyle, soygun otel personelinden kişilerin gerçekleştirmiş olabileceğini de ima etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...