Mourinho: Parti yapma zamanı

Inter Teknik Direktörü Jose Mourinho, Inter taraftarlarını Milano havaalanına beklediğini ve orda parti yapacaklarını söyledi.

Haberler 29.04.2010 - 10:20

Mourinho: Parti yapma zamanı

Inter Şampiyonlar Ligi yarı final 2. maçında Barcelona'ya 1-0 mağlup olmasına rağmen adını finale yazdıran ekip oldu. Maçtan sonra açıklamalarda olan Jose Mourinho, takımının kahramanlar takımı olduğunu söyledi.

Mourinho sözlerine "Benim takımım kahramanlar takımı. Bütün oyuncularım bugün kanlarını sahaya bıraktılar. Herkesi tebrik etmek istiyorum. Oynayan oynamayan bütün oyuncularım ve bütün taraftarlarımızı. Hepsini Milano havalimanına bekliyorum. Zaman parti yapma  zamanı." diyerek başladı.

Portekizli teknik adam finale kadar ulaşmanın çok zor olduğunu söylerken sözlerini "Şu an geldiğimiz noktaya kadar gelmenin ne kadar zor olduğunu anlatamam. Zaten 11 kişiyken bile Barcelona ile oynamak çok zor, 10 kişiyle bunu yapmak ise tarih yazmak gibi bir şey. Hayatımın en güzel yenilgisiydi. Sahanın içinde olmamak çok kötü bir şey, sahada olup oynamak isterdim. Oyuncularımla birlikte kan dökmek isterdim" şeklinde sürdürdü.

Daha önce Şampiyonlar Ligi'ni kazandığını söyleyen Mourinho, " Şampiyonlar Ligi'nin daha önce kazandım, ancak bu ondan bile güzel bir duygu olabilir. Chelsea taraftarıyla çok güzel bir bağım vardı ancak Inter taraftarıyla olan bağım bambaşka" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...