Mourinho: Yarı finale çıkacağız gibi

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, takımının 3-0 kazandığı maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Anadolu Ajansı 04.04.2013 - 01:31

Mourinho: Yarı finale çıkacağız gibi

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, 3-0 kazandıkları UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in elinden geleni yaptığına inandığını söyledi.

Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Mourinho, maça erken golle başladıklarını ve daha sonra farkı açarak rahat bir oyun ortaya koyduklarını kaydetti.

Galatasaray takımını da değerlendiren Mourinho, ''Fatih Terim'in bir sistemi var. Oyuncularının özelliklerini iyi biliyor. Bazen kafanızdaki oyun ile sahadaki oyun farklı olabilir. Fatih Terim'in iyi bir sonuç almak için elinden geleni yaptığına inanıyorum'' dedi.

Galatasaray'ı Kayserispor maçında izlediği hatırlatılıp, iki maç arasındaki farkın sorulması üzerine Mourinho, ''İki maç arasındaki fark, Real Madrid ile Kayserispor arasındaki fark kadardır. Galatasaray muhtemelen Türkiye'nin en iyi ekibi. Burada da iyi sonuç alabilmek için ellerinde geleni yaptılar. Türklerin bakış açısını, Fatih Terim'in felsefesini bilen biri olarak bu sonucun onlar için üzücü olduğunu anlıyorum ama ellerinden geleni yaptılar'' ifadesini kullandı.

Portekizli çalıştırıcı, bugün iyi bir sonuç aldıklarını anlatarak, ''Her tur atladığımızda üzerine koyarak gidiyoruz ve daha iyi performans sergiliyoruz. Şu anki duruma bakarsak, yarı finale çıkacağız gibi gözüküyor'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...