Mourinho zor durumda

Chris Smalling'in sağlık testi sonuçları, Manchester United Menajeri Jose Mourinho’yu zor durumda bıraktı. Zira Mourinho'nun sakat olduğuna inanmadığı Smalling’in ayak başparmağının 2 yerinden kırık olduğu ortaya çıktı.

Ntvspor 11.11.2016 - 11:20

Mourinho zor durumda

Manchester United’ın başarılı savunmacısı Chris Smalling’in son Swansea maçında oynamaması çok konuşulmuştu. Zira United Menajeri Jose Mourinho, Smalling'in sakat olduğuna inanmıyordu.

Mourinho’nun maç sonunda Smalling ve Shaw’u kamuoyu önünde eleştirmesi tartışmaları da beraberinde getirdi. 2 oyuncunun biraz acıya katlanıp oynamak yerine, takım arkadaşlarını yüzüstü bırakmayı tercih ettiğini öne süren Portekizli menajere, hem İngiltere Milli Takımı’nın geçici menajeri Gareth Southgate hem de Profesyonel Futbolcular Birliği Yönetimi tepki gösterdi.

O oyunculardan Smalling'in neden Mourinho'ya oynayamayacağını söylediği, sonunda ortaya çıktı. Yapılan son kontroller, Smalling'in ayak başparmağının 2 yerinden birden kırıldığını gösterdi. Başarılı savunmacının bu nedenle yaklaşık 1.5 ay takımdan uzak kalması bekleniyor.

Smalling'i sakatlığını bahane ederek oynamamakla suçlayan Mourinho'nun şimdi nasıl bir tavır takınacağı merakla bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...