Mourinho'yu kızdıracak sözler

Chelsea Menajeri Ancelotti, Şampiyonlar Ligi'nde Inter ile oynayacakları maç öncesi, rakip takımın teknik direktörü Mourinho'ya yüklendi. Ancelotti, Inter taraftarı dışındaki tüm İtalyanlar’ın, Mourinho'nun antipatik tavrı nedeniyle kendilerini destekleyeceğini savundu.

Ntvspor 23.02.2010 - 14:52

Mourinho'yu kızdıracak sözler

Chelsea Menajeri Carlo Ancelotti'ye göre, Inter ile karşılaşacakları Şampiyonlar Ligi maçlarında, arkalarında sadece İngilizler’in değil Inter taraftarı olmayan tüm İtalyanlar’ın da desteği olacak. Zira Ancelotti'ye göre, Inter taraftarı olmayan İtalyanlar, Jose Mourinho'nun antipatik tavrından bıktı. “Interliler hariç tüm İtalya, Mourinho'nun kaybetmesini istiyor" diyen Ancelotti, “İtalyanlar’ın büyük çoğunluğu Chelseali olacak. Bunun tek nedeni ise Mourinho'nun kendisini dev aynasında görmesi” ifadesini kullandı.

İtalyan menajer, Portekizli rakibinin, “Chelsea hala benim taktiklerim ile oynuyor" sözlerini de değerlendirdi. Mourinho'nun bu tür sözlerle kendilerini oyun planının dışına çıkarmaya çalıştığını belirten Ancelotti, “Mourinho, önemli maçlar öncesi atmosferi yükseltmek ve takımını motive etmekte çok usta. Ancak oyuna gelmeyeceğim. Inter karşımızda kolay kontraatak imkanı bulamayacak” diye konuştu.

Ancelotti, Manchester United'ın eski takımı Milan'ı 3 - 2 yendiği maç öncesi, Milan teknik Direktörü Leonardo'yu da Rooney konusunda uyardığını söyledi. Ancelotti, “Rooney, Manchester United'ın yüzde 50'si. Bu durumu Leonardo'ya da aktardım” ifadelerini kullandı. Söz konusu maçta Rooney 2 gol birden atmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...