'Moyes'u şu an düşünmüyoruz'

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, İskoç teknik direktör David Moyes görüşmesinin detaylarını NTV Spor'a anlattı.

Ntvspor 27.06.2014 - 20:31

'Moyes'u şu an düşünmüyoruz'

Teknik direktör arayışını sürdüren Galatasaray, İskoç teknik direktör David Moyes'u İstanbul'a getirdi.

Ancak Başkan Ünal Aysal, NTV Spor'a yaptığı açıklamada Moyes ile sözleşle imzalamalarının söz konusu olmadığını söyledi.

Roberto Mancini'nin ayrılmasından sonra arayışa giren Galatasaray'da Başkan Aysal, ilk olarak Hikmet Karaman ile bir araya gelmişti. Sabah saatlerinde de Moyes, İstanbul'a geldi ve Başkan Aysal'ın oteline giderek bir görüşme gerçekleştirdi.

Zirvede Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanlı Lutfi Arıboğan da bulundu. Ancak Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, David Moyes ile sözleşme imzalamalarının söz konusu olmadığını açıkladı.

Aysal, İskoç teknik adamla sözleşmeyle ilgili bir görüşme yapmadıklarını belirterek, "Moyes misafirimiz. İstanbul'u gezecek ve İngiltere'ye dönecek. Şu anda kendisiyle sözleşme imzalamamız söz konusu değil. Şu anda Moyes'u düşünmüyoruz. Acelemiz yok, onun da acelesi yok. Her zaman söylüyorum, önceliğimiz Alman teknik adamlar. Görüştüğümüz Alman hocalarla anlaşamazsak, Moyes alternatif olabilir. Kendisi deneyimli bir teknik adam" ifadesini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...