Murat Şahin'den Beşiktaş'a mesaj

Beşiktaş'ın A2 takımıyla antrenmanlara çıkan kaleci Murat Şahin eski takımına mesaj göndererek 'Beşiktaş için göreve hazırım' dedi.

25.12.2009 - 15:38

Sezon içinde Gaziantepspor ile yollarını ayıran tecrübeli kaleci Murat Şahin, teklif bekliyor. Gaziantepspor ile yollarını ayırdıktan sonra Beşiktaş'ın tesislerinde antrenman yapan Murat, tam olarak hazır olduğunu ve tekliflere açık olduğunu söyledi.

Murat, siyah-beyazlıların A2 takımıyla idmanlara çıktığını ifade ederek, "Sakatlığımın ardından iyi toparladım. Transfer konusunda henüz bana gelmiş bir şey yok. Beşiktaş konusunda gazetelerde adım çıkıyor. Her zaman Beşiktaş'a hizmet vermeye hazırım. Tam olarak hazırım. 2,5 aya yakın zamandır Beşiktaş tesislerinde idman yapıyorum" dedi.Eski takımı Beşiktaş'ta görev alan ve Bursaspor maçında sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kalan kaleci Rüştü Reçber konusunda yaptığı açıklamaların yanlış aktarıldığını da kaydeden Murat Şahin, şunları söyledi:"Ben öyle bir açıklama yapmadım. Bana, Beşiktaş'ta oynarken Antalyaspor maçında sakat sakat oynamam soruldu. Ben de o zaman oynamam gerektiğini söyledim. O zamanki şartlar onu gerektiriyordu. Ben de onu yaptım. Benim yaptığımı kimse yapmadı. Sakat oynadım diye herkes öyle oynayacak gibi bir durum yok. Zaten ben o şekilde oynarken ligin bitmesine 4-5 hafta vardı. Takım şampiyonluk için oynuyordu. Rüştü ağabey konusunda ise 'Ağrıya dayanacak gücü olsaydı devam ederdi' dedim. Dayanacak güçte olmadığı için çıktı. Kendisini 15 yıldır tanıyorum. Rüştü ağabey ile ilgili açıklamam yanlış aktarıldı." diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...