Mustafa Denizli'nin alternatifleri arttı

Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına devam eden Beşiktaş'ta, sakat futbolcuların hızla iyileşmesi teknik heyeti sevindirdi. İyileşen Tello ve Ferrari, Fenerbahçe karşısında sahadaki yerlerini alabilecek.

Ntvspor 13.04.2010 - 17:30

Mustafa Denizli'nin alternatifleri arttı

Şampiyonluk şansını sürdürebilmek için Fenerbahçe derbisinden mutlak 3 puan hedefleyen Beşiktaş'ta sakat futbolculardan gelen olumlu haberler, teknik direktör Mustafa Denizli'nin yüzünü güldürdü. 3 haftadır sahalardan uzak kalan Tello ve Ferrari'nin zorlu karşılaşmada görev yapabilecek olması, deneyimli teknik adamın alternatiflerini artırdı.

Trabzonspor maçında sakatlanan İbrahim Toraman, oynama ihtimalinin düşük olmasına rağmen Denizli'den görev istedi. Sağlık ekibinden sık sık sakat futbolcular ile ilgili bilgi alan tecrübeli teknik adam, doktorlardan İbrahim Toraman'ı derbiye yetiştirmelerini istedi. Denizli, Toraman ile ilgili kararını maç günü verecek.

Sezonu kapattıkları açıklanan Nihat ve Tabata'nın da sahalara beklenenden önce dönmeleri bekleniyor. Kulüp doktorları, takımdan ayrı olarak çalışan iki futbolcunun, 2 hafta içerisinde forma giyebileceklerini açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...