Nash Stoudemire'ın kalmasını istiyor

NBA ekiplerinden Phoenix Suns, yıldız isimlerinden Amare Stoudemire'ın iki hafta içerisinde transfer olabileceği haberleriyle çalkalanıyor.

08.02.2010 - 11:09

Nash Stoudemire'ın kalmasını istiyor

Suns'ın 4'ü deplasmanda olmak üzere peş peşe 5 galibiyetle sezonun en iyi dönemlerinden birini çıkarttığı dönemze, Pazar günü 36 yaşına giren Seteve Nash yaptığı açıklamada Stoudemire'ın takımdan ayrılmasını istemediğini ifade etti.

"Bence herkes takım hakkında iyi şeyler düşünüyor ve durumdan memnun. Kararları vermek bizim elimizde değil, kontratlar ve sözleşmeler gelişmelere yön verecek. Ancak ben her şeyin olduğu gibi kalmasını istiyorum" diyen Nash, Suns'ın Stoudemire için alacağı tekliflerin ardından en doğru kararı vereceğini belirtti.

Suns, geçen sene olduğu gibi bu sene de Stoudemire için teklifleri değerlendiriyor. Stoudemire, sezonu tamamladığı takdirde serbest kalacak ancak Suns, All-Star forvetin karşılıksız olarak takımdan ayrılmasını istemediği için hızlı bir şekilde gelen teklifleri gözden geçiriyor.

Konuyla ilgili konuşan Stoudemire, "Ben transfer haberlerinden ve konuşmalardan uzak duruyorum. Ben şu anda işime bakıyorum ve neler olacağını göreceğiz" dedi.

Stoudemire geride kalan 5 maçlık galibiyet serisinde 25.6 sayı, 10 ribaund ortalamasıyla oynadı. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...