Dursun Özbek: Ne F.Bahçe'yi ne de Beşiktaş'ı...

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılıların "Tek bilek tek yürek" kampanyası kapsamında düzenlenen lansman gecesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ntvspor 09.02.2016 - 09:45 | Son Güncelleme : 09.02.2016 - 09:55

Dursun Özbek: Ne F.Bahçe'yi ne de Beşiktaş'ı...

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, geçtiğimiz hafta, "Biz Avrupa'da 8-10 gol yemedik, kupayı da İngilizlerin elinden aldık" açıklamasıyla rakiplerinin tepkisini çekmişti. Özbek'e, "Tek yürek, tek bilek" gecesinde bu sözleri hatırlatıldı.

Özbek, "Hiç aklıma gelmedi bile, dil sürçmesi gibi düşünün. Galatasaray'ın yabancı takımlar karşısında teslim olmamasını, farklı yenilgiler almadığını dile getirmeye çalıştım. Hiçbir şekilde başka bir takımı kast etmedim. İnsanların ne anladığınına bakmak lazım. Ne rakip takımları, ne de başka kişileri kast ettim" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Antalyaspor mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamalar hatırlatılan Özbek, "İsim zikretmemem, kimseyi hedef almadığımdandır. Ben sadece Galatasaray'ın menfaatleri hakkında konuşuyorum. Onlar hakkında bir şey söylemek istemiyorum. Kamuoyu bunları değerlendirir, benim diyecek bir şeyim yok" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...