"Neymar, kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı bizimle"

Neymar'ın 222 milyon euro karşılığında Paris Saint-Germain'e transfer olmasının ardından bu sezon transferde uçuşan rakamlar dudak uçuklattı. Barcelona Başkan Vekili Jordi Mestre, rakamların abartılı olmasında Neymar'a kabahat buldu.

Ntvspor 05.02.2018 - 14:16

"Neymar, kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı bizimle"

Barcelona Başkan Vekili Jordi Mestre, futbol dünyasında son dönemde konuşulan yüksek transfer ücretlerinde eski futbolcuları Neymar'ın büyük payının bulunduğunu söyledi.

222 milyon euro sözleşme fesih bedeli karşılığında Paris Saint-Germain'e transfer olan Brezilyalı futbolcuyu eleştiren Mestre; "Bizimle kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı" diye konuştu. Neymar ile 2016 yazında sözleşme yenilediklerini hatırlatan Barcelona Başkan Vekili, "Eğer bize ayrılmak istediğini söyleseydi anlaşmaya varabilirdik. Fakat bize hiçbir şey söylemedi. Bunu yapsaydı Paris Saint-Germain, Neymar'ı daha düşük bir ücretle kadrosuna katabilir, biz de onun yerini doldurmak için daha az harcama yapabilirdik" dedi.

Barcelona, Neymar'ın ayrılmasının ardından iki büyük transfere imza attı. Katalan kulübü 160 milyon euroya Coutinho ve 105 milyon euroya Ousmane Dembele'yi renklerine bağladı.

Sayfa Yükleniyor...