İlişkili Haberler

Barcelona'dan sansasyonel bir şekilde Paris Saint Germain'e transfer olan Neymar, takımının üçüncü haftada konuk ettiği Toulouse'u 6-2 yendiği maçta da öne çıkan isimdi.

Brezilyalı, maçta iki gol attı, iki asist yaptı ve oynadığı iki lig maçında üç gol ve üç asiste ulaştı. Neymar, maç sonrası Barcelona yönetimini çok sert bir dille eleştirdi.

Barcelona Başkanı Bartomeu'nun kendisine yönelik eleştirileri hakkındaki bir soruya yanıtında "Barcelona yönetimi hakkında söyleyecek bir şeyim yok" diyen Neymar, ardından ekledi:"Aslında var... Bende büyük hayal kırıklığı yarattıklarını söylemeliyim. Orada 4 yılım geçti ve çok mutluydum. Başlarken de, oynarken de, bitirirken de mutluydum. Ama onlardan mutlu değildim. Bence, Barcelona'nın yönetiminde olmamaları gereken insanlar onlar...Barça, çok daha iyisini hak ediyor ve herkes de bunu biliyor."

Neymar, Barcelona takımındaki arkadaşlarının da mutlu olmadıklarını öne sürdü: "Eski takım arkadaşlarımın orada mutsuz olduklarını görmek beni çok üzüyor. Çünkü onlar benim arkadaşlarım. Umarım Barcelona için her şey daha iyi olur. Umarım eskisi gibi olurlar; her takımla rekabet edebilen o eski, güzel takım gibi..."