Nouma: Tayfur düzgün bir adam, çok şaşkınım

NTV'de katıldığı programda futbolda şike iddiaları ve Tayfur Havutçu'nun tutuklanmasını değerlendiren Nouma, "Bu gelişmeler benim için çok büyük bir sürpriz, şok oldu. Tayfur düzgün bir adam, çok şaşkınım onu böyle bir durumda görmekten" diye konuştu.

Haberler 14.07.2011 - 01:52

Nouma: Tayfur düzgün bir adam, çok şaşkınım

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma, NTV'de Burcu Esmersoy'la Yaz Gecesi programına konuk oldu.

Milli yüzücü Derya Büyükuncu'yla birlikte katıldığı programda soruları yanıtlayan Nouma yayın sırasında gelen Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Tayfur Havutçu, Ahmet Ateş, futbolcular İbrahim Akın ve İskender Alın'ın tutuklanması haberini değerlendirdi.

Nouma, "Her şeyden önce benim için futboldaki bütün bu gelişmeler gerçekten çok büyük bir sürpriz, büyük bir şok oldu. Ben Fransa'dayken iki takım vardı bu gibi olaylara karışmış ve herkeste bunun sonucunda ortaya çıkanları zaten biliyordu. Fenerbahçe'dekileri bilmiyorum, bütün isimleri tanımıyorum dolayısıyla bir şey söyleyemem. Tayfur Havutçu'yu tabii ki tanıyorum. Bu isim nasıl Derya Büyükuncu düzgün bir adam demiştik; Tayfur da öyle birisi. Çok da şaşkınım onu böyle bir durumda görmekten" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...