NTV Spor video haber paketini nasıl izlersiniz?

olarak hazırlanan son dakika spor haberlerini cep telefonlarından izleyebilirler. İşte paketle ilgili sıkça sorulan sorular...

1. NTV spor video haber paketi nedir?
NTV Spor Haber Paketi üyeleri, NTV Spor farkıyla Turkcell’liler için özel olarak hazırlanan son dakika spor haberlerini cep telefonlarından izleyebilirler.

Turkcell 3G aboneleri, NTV Spor Video Haber Paketi ile her gün saat 13:30 ve 18:30 saatlerinde NTV Spor spikerlerinin sunumuyla Turkcell aboneleri için özel olarak hazırlanan, Türkiye’den ve dünyadan günün önemli spor haberlerinin videolarını cep telefonlarınızdan izleyebilirler. Ayrıca son dakika gelişmeleri de olduğu anda paket üyeliği kapsamında, paketi satın alan müşterilerimizin cep telefonuna gönderilmektedir.

2. Kimler satın alabilir?
NTV Spor Video Haber Paketi’ni sadece Turkcell 3G aboneleri satın alabilir. Paket kapsamında gönderilen haber video içeriklerini cep telefonu video destekleyen ve wap ayarları yapılmış olan aboneler izleyebilir.

3. Nasıl satın alınır?
Paketi sadece Turkcell 3G aboneleri satın alabilir. Turkcell 3G abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne NTVSPOR yazıp 7777’ye göndererek paketi satın alabilirler.

4. Fiyatı nedir?
Paket fiyatı aylık 7 TL/60 kontördür. Bu fiyata KDV, ÖİV ve paket video içeriklerinin indirilmesinde kullanılan data dahildir.

Üyenin yeterli kontörü yoksa, üyelik dondurulur ve o gün üyeye içerik gönderimi yapılmaz. Üye tekrar kontör yüklediği zaman, üyelik tekrar aktif olur ve içerikler gönderilmeye başlanır.

Paket üyeliği her ay otomatik olarak yenilenmektedir.

Paket üyelik dönemi sona ermeden üyeliğin iptal edilmesi durumunda aylık satın alma bedeli iade edilmeyecektir.

Hazır Kart aboneleri günde 2 kontör ile ücretlendirilir.

5. Nasıl iptal edilir?
Paketini iptal etmek isteyen müşterilerimizin IPTAL NTVSPOR yazıp 7777’ye göndermesi yeterlidir. Paket üyelik dönemi sona ermeden paketin iptal edilmesi durumunda aylık satın alma bedeli iade edilmeyecektir.

6. Paketle günde kaç adet içerik gönderilir?
Paket üyelerine;

Her gün saat 13:30 ve 18:30 saatlerinde günün önemli gelişmeleri

Her gün saat 10:00 – 23:00 saatleri arasında son dakika gelişmeleri

wap push mesajları ile paket üyelerine iletilir. Wap push mesajlarının içerisindeki linke tıklayan paket üyeleri, direkt olarak videoyu download etmeye başlar. İçerikler, paket üyeliği kapsamında istenildiği kadar download edilebilir ve telefona kaydedilebilir.

Gelen wap push mesajındaki linke tıklayan kullanıcının telefon özelliklerine göre, telefonun destekleyebileceği optimum çözünürlük ve formatta içerik download edilir.

7. Paket içeriklerinin Turkcell aboneleri için özel olarak hazırlanması ne anlama gelmektedir?
NTV ile yapılan özel anlaşma doğrultusunda, NTV spikerleri Turkcell aboneleri için özel olarak seslendirilmiş haber videolarını cep telefonlarına indireceklerdir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...