Odyakmaz: Şampiyon olmamızı istemiyorlar

Turkcell Süper Lig'de Antalyaspor'u sahasında 1-0 yenerek liderliğini sürdüren Sivasspor'da kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, ''Beşiktaş maçında olanları gördükten sonra içimden 'Bizi şampiyon yapmazlar' dedim. Ancak hak ettiğimiz şampiyonluğu alacağız'' diye konuştu.

11.04.2009 - 22:50

Odyakmaz: Şampiyon olmamızı istemiyorlar

SİVAS - Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Antalyaspor ile oynadıkları maçın ardından çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Odyakmaz hem kendileri hem de Antalyaspor için çok önemli bir karşılaşma olduğunu ifade ederek, ''Antalyasporlu oyuncular çok vakit çaldı. İlk karşılaşmada da yine böyle olmuştu. İkinci yarı 20 dakika oynanmıştı. 5 dakika sahada yatan futbolcu o maçta görmüştüm, bugün de ondan bazı parçalar gördük. Maalesef hakem de buna izin verdi. Yani sahaya ikinci topu atan oyuncuya dahi kart göstermedi. Bütün bunları ve Beşiktaş'ın karşılaşmasını izledikten sonra Sivasspor'u şampiyon yapmayacaklar gibi bir kanaat doğdu içimde. İnşallah böyle değildir, yanılıyorumdur ama hislerimde de yanıldığımı düşünmüyorum ve Sivasspor'u şampiyon istemiyorlar ve neticede yapmayacaklar gibi geliyor'' dedi.

Bir soru üzerine Odyakmaz, rakip takımın oynayış tarzının hocasının takdiri olduğunu, buna bir şey diyemeyeceğini, ancak vakit geçirmeye yönelik hareketlere izin veren hakem için belki bir şeyler söylemek gerektiğini belirterek, ''Ama ben hakemler için konuşmuyorum. Bu geleneğimizi de bozmayalım ama neticede bizi şampiyon yapmayacaklar gibi bir his içimde akmaya başladı'' diye konuştu.

Odyakmaz, şampiyonlukla ilgili olarak, ''Biz sonuna kadar zorlayacağız ve Allah'ın izniyle de kazanacağız. Hak ettiğimiz şampiyonluğu alacağız'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...