Oğuzhan Özyakup: 5 dakika daha olsa...

Beşiktaş'ın yıldız orta sahası Oğuzhan Özyakup müthiş bir geri dönüşe imza atarak 3-3 berabere kaldıkları Benfica maçı sonrası konuştu.

Ntvspor 23.11.2016 - 23:12

Oğuzhan Özyakup: 5 dakika daha olsa...

"Benfica'nın gücünü biliyorduk" diyen Oğuzhan, "Aynı zamanda bizim de evde ne kadar güçlü olduğumuzu biliyorduk. Maça kötü de başlamadık aslında. Bizim hatalarımızdan golü buldular. Tabii ki ikinci yarısı var maçın. Devrede de soyunma odasında takım arkadaşlarımızın gözünde inancı gördüm. Soyunma odasında '4-0, 5-0 olursa bile kendi oyunumuzu oynayalım. Bu kendi oyunumuz değil' dedik. İnanılmaz bir geri dönüş oldu. Kendi evimizde atak yapmak istediğimiz için arkada alan verdik." dedi.

Genç oyuncu, "3-0 gerideyken risk aldık. İkinci yarının başında 4-0 olacakken atamadılar. Bana göre maçın dönüm noktası bu pozisyon noktası odldu. Taraftarımızın önünde güçlü bir takımız. 3-0'dan 3-3'e getirdik ama soyunma odasında '5 dakika daha olsa kazanırdık' diye konuştuk aramızda. Dinamo Kiev maçına kadar ligde iki önemli karşılaşmamız var. Kiev deplasmanı zor olur ama biz güçlü bir takımız. Bu gruptan çıkmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...