Okan Buruk'tan "Mustafa Pektemek" açıklaması

Medicana Sivasspor'un teknik direktörü Okan Buruk, Beşiktaşlı forvet Mustafa Pektemek konusunda açıklamalarda bulunarak "Beşiktaş'ın bırakma gibi bir düşüncesinin olmadığını biliyoruz. Şu ana kadar Mustafa Pektemek ile bir görüşmemiz olmadı" dedi.

Ntvspor 26.01.2016 - 21:56

Okan Buruk'tan "Mustafa Pektemek" açıklaması

Spor Toto Süper Lig'de 16. sırada yer alan Medicana Sivasspor'un teknik direktörü Okan Buruk, takımı hak ettiği yere getireceklerini söyledi. Buruk, Beşiktaşlı forvet Mustafa Pektemek konusunda da açıklamalarda bulundu.

Buruk, kırmızı-beyazlı takımın gerçekleştirdiği idman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligde önemli bir haftada Eskişehirspor'a kaybetmenin üzüntüsünü 2 gündür yaşadıklarını belirtti. Buruk, oyun olarak doğru şeyler yaptıklarını ancak bunu neticeye yansıtamadıklarını dile getirdi.

Yeniden ayağa kalkmaları gerektiğine dikkati çeken Buruk, "Bugün ayağa kalktık, takımıma ve oyuncularıma inanıyorum. Daha iyisini yapacağız, daha iyisini vereceğiz ve vermek zorundayız. O yüzden kafamızda hiçbir soru işareti yok. Sivasspor hak ettiği yere gelecek. Tabii ki bu mağlubiyetler bizi üzüyor. Daha iyisini yapabilecek bir takımımız var ve daha iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.

MUSTAFA PEKTEMEK AÇIKLAMASI 

Buruk, Beşiktaşlı forvet Mustafa Pektemek konusunda, "Beşiktaş'ın bırakma gibi bir düşüncesinin olmadığını biliyoruz. Şu ana kadar Mustafa Pektemek ile bir görüşmemiz olmadı. En son Beşiktaş bırakmayacağını söylemişti" diye konuştu.

Hücum hattına bir takviye yapacaklarını kaydeden Okan Buruk, yerli futbolcuda fazla seçeneklerinin olmadığını ve yabancı transferi gerçekleştireceklerini kaydetti.

Soğuk havaya rağmen gerek maçta gerekse antrenmanda kendilerine destek olan taraftara teşekkür eden Buruk, "Soğuk havaya rağmen taraftarımız bize destek veriyor. Kaçırılan penaltıdan ve golden sonra da oyun içerisinde destek verdiler. Oyuncularımız da saha içerisinde her şeylerini vermeye çalıştılar. Bizi üzen şeylerden bir tanesi de taraftarımızın bu desteğine karşılık veremememiz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yapısıyla örnek bir kulüp var. Oyuncularımız hiçbir anlamda sıkıntı yaşamıyor. Başarısız olmak için kimsenin bahanesi yok. O yüzden kendimizi toparlayıp daha iyisini yapmak zorundayız. Kulüp, taraftar ve şehir bunu hak ediyor. Maça ka

Sayfa Yükleniyor...