'Ölene kadar milli takıma talibim'

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Ben milli takıma talibim ve her zaman da talip olmaya devam edeceğim. Ölene kadar da talibim. İnşallah beni getirirler de kurtulurlar” dedi.

13.01.2010 - 01:37

İSTANBUL - Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Türkiye'nin önemli takımlarından Beşiktaş'ı yenerek kupadaki kötü gidişlerine son vermek istediklerini vurgulayarak, "Çok güçlü bir takıma karşı güçlü oynayarak, haklı bir galibiyet aldık" şeklinde konuştu.

İlk yarıyı 3-1 önde kapadıktan sonra Beşiktaş'ın ikinci yarıda oyun anlayışını değiştireceğini bildiklerini belirten Vural, "Biz de onlara göre oyun anlayışımızı değiştirdik. Bu galibiyetle kötü başladığımız kupaya devam ediyoruz" dedi.

Tecrübeli çalıştırıcı Milli takım teknik direktörlüğü ile ilgili olarak ise, "Ben milli takıma talibim ve her zaman da talip olmaya devam edeceğim. Ölene kadar da talibim. İnşallah beni getirirler de kurtulurlar. Maç öncesi Mustafa hocamla da konuştuk. Bir Türk hocanın orada olmasını çok istiyorum. Bizim için çok şey ifade ediyor. Acaba, yabancı hoca için paradan başka ne ifade eder?." Dedi.

Yılmaz Vural son olarak Beşiktaş taraftarlarına da teşekkür ederek, "Beşiktaş taraftarıyla iyi bir diyaloğumuz var. Dünyanın hangi yerinde bir takım galipken, bir teknik direktör konuk ekibin taraftarıyla esprili bir şekilde konuşabilir? Kendilerine teşekkür ediyorum. Bana göre skordan çok bu olay önemliydi" şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...