"Olursa şimdi, olmazsa sezon sonunda"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yılan hikayesine dönen Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili konuştu.

Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Futbol Kupası (B) Grubu mücadelesinde 6-0 kazandıkları Denizli Belediyespor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, "Rakibin açık ve sert oynamaması nedeniyle rahat bir oyun çıkardık" dedi.

Üstünlüğün Trabzonspor'da olduğunu ifade eden Güneş, "Zaman zaman hatalarımız, eksiklerimiz oldu. Takımın durumunu gördük. Ciddi, sorumlu oynayan oyuncu sayımız fazlaydı. Bu da olumlu bir durumdu" diye konuştu.

Güneş, basın mensuplarının transfer çalışmalarına ilişkin soruları üzerine, "Transfer dönemleri, başka takımlarda olduğu gibi bizi de etkiliyor. Bu işin cilvesi. Her takım transfer yapmak için çalışır. Bu dönemlerde oyuncularda dalgalanmalar olur. Aslında bütün oyuncuların buna hazır olması lazım. Bizim de çalışmalarımız devam ediyor. Gelişmeler, görüşmeler var, bekliyoruz. Fatih gelmek istiyor, biz de almak istiyoruz, ama kulübünün istediği bir miktar var. Görüşmeler sürüyor. Olursa şimdi, olmazsa sezon sonunda gelir. Bekliyoruz" dedi.

DENİZLİ BELEDİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DOLUTAŞ
Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Dolutaş da, Trabzonspor'un Türk futbolunun önemli kulüplerinden biri olduğunu, kura çekildiğinde de karşılarında önemli 3 kulübü bulduklarını söyledi.

Üst düzey oyunculardan kurulu bir takıma karşı mücadele verdiklerini ifade eden Dolutaş, "Oyuncularımız elinden geleni yaptı. Biz bu maçlara lige hazırlık düşüncesiyle bakıyoruz. Bundan sonraki kupa maçlarına da aynı düşünceyle çıkacağız. Tabi bundan sonraki maçları puanla süslersek da mutlu oluruz" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...