Orduspor’da Bruno seferberliği

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, ''Eski futbolcumuz Bruno'nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz'' dedi.

16.05.2010 - 14:54

ORDU - Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, ''Eski futbolcumuz Bruno'nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz'' dedi.

Türkmen, yaptığı açıklamada, yeni sezonda mutlak Süper Lig'i hedeflediklerini ve zorlu yolculukta Bruno Ferreira'nın takıma ciddi anlamda yarar sağlayacağını düşündüklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı oyuncu Bruno'nun kulübü Flamengo ile ön görüşme yaptıklarını, ancak futbolcunun değerinin yıllık 1 milyon dolar olarak belirlendiğini de ifade eden Türkmen, şöyle devam etti:

''Bruno Orduspor'da oynadığı sezon elinden gelen her şeyi yapmış ve oynadığı sezon 21 gol atarak gol kralı da olmuştu. Şimdi bu futbolcu ile yeniden görüşme halindeyiz. Eğer kulübü 1 milyon dolardan aşağı inerse Bruno'yu tekrar renklerimize bağlamak için tüm çabayı göstereceğiz. Çünkü, Bruno hem kaliteli futbolcu, hem de Orduspor taraftarı bu oyuncuyu çok istiyor. Biz de bütün bunları göz önünde bulundurarak görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Açık söylemek gerekirse eski futbolcumuz Bruno'nun kulübü ile görüşmeler yapıyoruz. Eğer şartlar oluşursa bu futbolcuyu tekrar renklerimize bağlamak istiyoruz.''

Süper Lig yolunda Bruno ya da bu oyuncunun özelliklerine sahip bir futbolcuya Orduspor'un mutlak ihtiyacı olduğunu da belirten Türkmen, ''Önümüzdeki tek engel futbolcunun fiyatı. Çünkü Orduspor'un Bruno ve kulübüne yıllık 1 milyon dolar verecek parası yok. Fiyatın düşmesi halinde hemen transfer işlemlerini başlatacağız. Orduspor eğer bu futbolcuyu renklerine bağlarsa forvet sorununu da ciddi anlamda çözecektir'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...