İSTANBUL - Ünlü spor spikeri Orhan Şengürbüz, 17 Temmuz Cuma gecesi saat 22.30 sıralarında geçirdiği kalp krizi sonucunda hayata gözlerini yumdu.

Spor spikerliğine TRT’de başlayan ve Türkiye’nin önemli medya kuruluşlarında çalışan Orhan Şengürbüz son olarak uzun yıllardır hizmet verdiği Show TV Spor Servisi’nde görev alıyordu.

Ailesine bağlılığıyla tanınan Orhan Şengürbüz’ün eşi Neslihan Şengürbüz de şu sıralarda kanserle mücadele ediyordu.

NTV Spor olarak Orhan Şengürbüz’e Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı; eşi Neslihan hanıma hayata tutunma gücü ve minik oğlu Utku’ya uzun ömürler dileriz.

BAŞSAĞLI MESAJLARI

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
"Türk spor medyasının sembol spikerlerinden Orhan Şengürbüz'ün vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Tanrı'dan rahmet kederli ailesine ve spor camiasına başsağlığı dileriz."

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ 
''Hayata gözlerini yuman değerli spor spikeri Orhan Şengürbüz'e Allah'tan rahmet, Show TV ailesine, yakınlarına ve Türk spor basınına baş sağlığı dileriz.'' 

TRABZONSPOR KULÜBÜ
"Show Tv Spor Spikeri Orhan Şengürbüz'e Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve basın camiasına başsağlığı dileriz."

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
"Spor Spikeri Orhan Şengürbüz'ün vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz."

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
''Merhum Orhan Şengürbüz'e Tanrı'dan rahmet, Şengürbüz'ün kederli ailesine, yakınlarına, Show TV, Lig TV ve TSYD'deki mesai arkadaşlarına başsağlığı dileriz.''

SİVASSPOR KULÜBÜ
''Hayata gözlerini yuman değerli spor spikeri Orhan Şengürbüz'e Allah'tan rahmet, Show TV ailesine, yakınlarına ve Türk spor basınına başsağlığı dileriz.''