"Real Madrid otomobil parasına bisiklet aldı"

Dünyanın en pahalı oyuncusu Gareth Bale, ağır eleştirilerle karşı karşıya. As gazetesinin yaptığı ankete göre, Real Madrid taraftarının yaklaşık yüzde 70'i, Bale'in yedek kulübesine çekilmesini istiyor. Yıldız oyuncunun son form durumunu değerlendiren Marca gazetesi ise; "Real madrid, süper otomobil parasına bir bisiklete sahip oldu" yorumunu yaptı.

Haberler - Ntvspor 25.03.2015 - 15:13

"Real Madrid otomobil parasına bisiklet aldı"

Dünyanın en pahalı oyuncusu etiketiyle transfer olduğu Real Madrid'de, ilk sezonunda büyük beğeni toplayan Gareth Bale, bu sezon sergilediği performansla taraftarın eleştirilerini üzerinde topluyor.

Son El Clasico'nun ardından, sezon başından beri bencil oynamak ve savunmaya yardım etmemekle suçlanan Bale'in üzerindeki baskı daha da arttı. El Clasico'nun pas yüzdesi en düşük oyuncusu olarak öne çıkan Bale, 2. yarıda değil topla buluşmak; Barcelona ceza sahasına ayak bile basmadı.

İşte böyle bir ortamda, As gazetesinin düzenlediği bir ankete katılan Real Madridlilerin yaklaşık yüzde 70'i, Bale'in yedek kulübüne çekilmesi yolunda görüş bildirdi.

Bale hakkındaki belki de en ağır eleştiriyi ise Marca gazetesi yaptı. Yıldız oyuncunun son form durumunu değerlendiren Marca; "Real Madrid, süper otomobil parasına bir bisiklete sahip oldu" yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...