Ozan Tufan 8 kilo verdi (Yağ oranını yüzde 20'den 9'a düşürdü)

Sadece 5 gün tatil yapan Ozan Tufan Sırbistan'ın başkent Belgrad'a giderek özel hocayla çalışmalara başladı. Bir dönem istenmeyen adam ilan edilen genç yıldız 3 haftada 8 kilo verip vücudundaki yağ oranını yüzde 20'den yüzde 9'a düşürdü.

Haberler 25.06.2018 - 13:11

Ozan Tufan 8 kilo verdi (Yağ oranını yüzde 20'den 9'a düşürdü)

'nin büyük umutlarla transfer ettiği fakat bir türlü istenilen seviyeye ulaşamayan oyuncusu Ozan Tufan, Sarı-Lacvertliler'deki yen dönemle birlikte yepyeni bir başlangıç yapmayı hedefliyor.   
  
Genç oyuncu geçtiğimiz yıl kadro dışı bırakılmasının ardından affedilmiş fakat bu süreçte de ciddi bir sakatlık yaşayarak iyice formundan uzaklaşmıştı. Çok fazla kilo alan ve yağ oranı iyice artan Ozan, sezonun bitmesinin ardından kendini çok sıkı bir sürece soktu.   
  
SADECE 5 GÜN TATİL YAPTI  
  
Sadece 5 gün tatil yapan ve ardından Sırbistan'ın başkent Belgrad'ın yolunu tutan milli oyuncu burada kendisi için özel olarak ayarlanan bir antrenörle birlikte tam 3 hafta boyunca çalıştı.   
  
YAĞ ORANI YÜZDE 20'DEN 9'A DÜŞTÜ
  
Bu sıkı çalışmalarının karşılığını hızlı bir şekilde alan Ozan, Belgrad'a gittiği günden döndüğü güne kadar tam 8 kilodan fazla vermeyi başardı.

Bununla birlikte vücudundaki yağ oranı da yüzde 20'nin üstünde olan Ozan çalışmalar sonucu bu oranı yüzde 9'un altına düşürmeyi başardı.   

COMOLLİ SICAK BAKIYOR   
  
Çok ciddi bir şeklide toparlanarak yeni sezonu beklemeye geçen Ozan Tufan ayrıca Fenerbahçeli yetkililer ile de bir görüşme gerçekleştirerek takımda kalmak istediğini belirterek, takımda kalmak istediğini belirtti. Sportif Direktör Comolli de Tufan'ın bu isteğine sıcak baktı.  
  
Yıldız oyuncunun çok ciddi bir teklif gelmemesi halinde yeni sezonda  'de  devam etmesi oldukça yüksek bir ihtimal olarak gözüküyor  

OZAN TUFAN AÇIKLAMASI

Sayfa Yükleniyor...