Ozan Tufan defteri kapandı!

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'la transferi için 7 milyon euroya anlaştığı Ozan Tufan'dan vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında son iki günde yaşanan gelişmeler etkili oldu.

Ntvspor 12.08.2015 - 19:55

Ozan Tufan defteri kapandı!

Beşiktaş, hafta başında Bursaspor'a transferi için 7 milyon euro önerdiği ve büyük oranda anlaştığı Ozan Tufan transferinden vazgeçti. Siyah-beyazlıların kararında yeşil beyazlıların başkanı Recep Bölükbaşı ve teknik direktör Şenol Güneş'in karşıklı açıklamalarının transferi çıkmaza sokması etkili oldu.

Yaşanan bu durum sonrası başkan Bölükbaşı oyuncularını Beşiktaş'a vermeyi düşünmediklerini ve diğer teklifleri değerlendireceklerini ifade ederken, siyah-beyazlılar da Ozan Tufan defterini kapattı.

ROTA GÖKHAN İNLER 

Kadrosuna bir orta saha oyuncusu katmak isteyen Beşiktaş'ın tek hedefi Gökhan İnler kaldı. Napoli ile bir süredir süren temasları Ozan transferi nedeniyle askıya alan yönetim, İtalyan ekibi ile yeniden masaya oturacak.

Napoli 31 yaşındaki oyuncu için 4 milyon euroluk bonservis bedelinde ısrar ediyor. Farklı kulüpler ile de görüşen İtalyan ekibi, bu rakamda indirime gitmeye yanaşmıyor. Bir hafta içinde transferi tamamlamaya çalışacak olan siyah beyazlı yetkililer haftasonu İtalya'ya giderek görüşmeleri hızlandırmayı planlıyor.

Sayfa Yükleniyor...