Özbek'ten "sürpriz" sözlerine cevap!

Galatasaray Başkanı Kulübü Dursun Özbek, Fenerbahçe derbisi öncesinde basın karşısına geçti. "Sürpriz yapabiliriz" sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade eden Özbek, 3 puan hedeflediklerinin altını çizdi.

Ntvspor 16.11.2016 - 20:11 | Son Güncelleme : 16.11.2016 - 21:02

Özbek'ten "sürpriz" sözlerine cevap!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve teknik direktör Jan Olde Riekerink, Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek, "Bizim beklentimiz Türkiye'nin bugünkü geçmiş olduğu dönemi dikkate alarak, barışın her sektörde ihtiyaç olduğu herkesin malumu. Spor da barışla birlikte güzel. Spor kulüplerinin üzerine düşen ihtiyaç olan ortamı sağlamak. Gerek Galatasaray, gerek Fenerbahçe yöneticileri ve taraftarlarıyla Türkiye'nin ihtiyacı olan resmi vermek zorunda. Her iki kulüp de Türkiye'ye mal olmuş kulüpler. Dostça bir derbi olacağından kuşkum yok. Ben de orada olacağım, katkı vermek için gidiyorum. Taraftarlarımız da dostluk adına bu derbiye katkı verecekler" dedi.

Geçtiğimiz gün "Kadıköy'de sürpriz çıkabilir" sözleriyle tepki çeken Özbek, bu konuya da açıklık getirirken, "Sürpriz ifade etmek istediğim anlaşıldığı gibi değildi. Bunun üstesinden geleceğimizi ifade etmek istedim. Kadıköy'de uzun süredir kazanamıyoruz. Kadıköy'e kazanmaya gidiyoruz, başka alternatifimiz yok. Sürpriz kelimesi belki yanlış anlaşıldı" dedi.

RIEKERINK: "MAÇIN GERGİNLİĞİNİ, ATMOSFERİNİ HİSSEDİYORUZ"

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink de kısa bir değerlendirme yaparken, "Maçın gerginliğini, atmosferini hissediyoruz. Umuyoruz ki, pazar günü taraftarlarımıza bir galibiyet hediye edelim" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...