Özden 1 yıl daha Denizli'de

Denizlispor, kaleci Özden'in sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

20.06.2009 - 22:59

İSTANBUL - Turkcell Süper Lig'de yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Denizlispor, 31 yaşındaki kalecisi Özden Öngün'le sözleşme yeniledi.

Denizlispor Kulübü Genel Menajeri Özhan Çetin, kaleci Özden'in sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığını açıkladı.

Çetin, Denizlispor'un iç transferde başarılı bir dönem geçirdiğini ve takımın iskeletinin korunduğunu söyledi.

Denizlispor'un, Turkcell Süper Lig ile bütünleşmiş bir takım olduğunu ifade eden Çetin, ''Bu yıl hedef yükselttik. Amacımız Turkcell Süper Lig'e iyi başlayıp sezonu üst sıralarda bitirmek. Ayrıca takımı güçlendirmek için yabancı bir stoper transferi yapacağız. Murat Karakoç ve Selahattin Kınalı'nın sözleşmesi bitti. Carlos Alberto Dos Santos Gomes, Irineu Calixto Couto, Ozan Özkan, Zafer Çevik, Murat Korkmaz, Levnet Canım, Ali Bayraktar ve Gökhan Güney'in sözleşmeleri feshedilecek. İsmail Baydil, Musa Sinan Yılmazer, Ali Helvacı, Sinan Kılıçaslan, Uğur Aktaş, Ersin Aslantoğ, Göksal Özkara, Muhammed Kuşkulu, Hasan Ali Acar ve Muhittin Tekin de kiraya verilecek'' dedi.

Sözleşmesi uzatılan Özden de Denizlispor camiasını ve Denizlispor'u sevdiğini belirterek, ''Ben Denizlispor'da yeniden doğdum. Denizlispor'da gerçekleştirilecek hedeflerim var'' dedi.

Kaleci Özden, geçen sezonun ikinci yarısında Denizlispor'a gelmiş, 13 maçta görev yapmıştı. Özden, Denizlispor-Kocaelispor karşılaşmasının 90. dakikasında kullanılan penaltı atışını kurtararak taraftarların gönlünde taht kurmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...