Özdilek: Gol yollarında beceriksiziz

Antalyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, Sivasspor maçında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını ve gol atma sıkıntısı yaşadıklarını söyledi.

06.10.2009 - 12:12

ANTALYA - Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Sivasspor maçında beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını söyledi.

Mehmet Özdilek, Sivasspor maçında gol dedikleri noktaya kadar rakiplerine pozisyon vermediklerine, ama son vuruşlarda başarısız olduklarına dikkati çekerek, ''Sivasspor maçında beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Sivasspor sıkıntılı bir dönemdeydi. Biz de kazanma arzusundaydık. İyi oynadık, ama son vuruşları yapamadık. Gol yollarında beceriksizliğimiz sürüyor. Dolayısıyla Sivasspor maçında beklemediğimiz bir yenilgi ile karşılaştık. Bunu gidermek için gerekli çalışmaları yapacağız'' dedi.

Antalyaspor'un bugüne kadar güçlü rakiplerle maç yaptığına değinen Özdilek, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor maçlarının ardından Eskişehir ve Sivasspor ile oynadıklarını, Eskişehir ve Sıvasspor'dan puan veya puanlar alabilecek durumda olduklarını, ama bunu başaramadıklarını belirtti.

''Sahamızda oynayacağımız Diyarbakırspor maçında tek düşüncemiz galibiyettir'' diyen Özdilek, milli maç nedeniyle bir ara olduğunu ve bu arayı en iyi şekilde değerlendirip açıklarını kapatacaklarını söyledi. Özdilek, artık Antalyaspor'un, Diyarbakırspor maçından alacağı 3 puanın büyük önem taşıdığını vurgulayarak, yarından itibaren çalışmalara başlayacaklarını bildirdi.

Özdilek, Serge'nin cezasının bittiğini, Ali Zitouni'nin cezalı duruma düştüğünü, sakat olan Fatih Ceylan ve Kerim Zengin'in sakatlıklarının sürdüğünü kaydetti. Her hafta takımda ya cezalı ya da sakatlıklar yüzünden eksik kadro ile maçlara çıktıklarını ifade eden Özdilek, bu sorunun aşılması halinde daha iyi olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...