Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Galatasaray maçı için söylenecek çok şeyin olmadığını, maça kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Mehmet Özdilek, yaptığı açıklamada, bu hafta sonu deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacaklarını hatırlattı. Galatasaray'ın güçlü bir rakip olduğuna işaret eden Özdilek, ''Biz de iyi oynayan bir ekibiz. Galatasaray maçı için söylenecek çok şey yok. Maça, kazanmak için çıkacağız. Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. Bu maçı da kazanmak istiyoruz'' dedi.

Özdilek, her iki takımın da ligde bulundukları konum itibariyle iddiasının kalmadığını ifade ederek, ''İddiasız iki takımın maçında iyi oynayan galip gelir. Süper Lig'de kalan son iki maçımızı da bize yakışır şekilde kazanarak bitirmek istiyoruz. Ligde hedefimiz kalmadı ama kendimiz için oynayacağız'' diye konuştu.
 
TRANSFER BAŞLADI
Özdilek, ligin sonuna gelindiği için transfer çalışmalarına başladıklarını da söyledi. Özdilek, sözlerini şöyle tamamladı:
''Antalyaspor'da 4 futbolcunun dışındakilerin sözleşmesi bu sezon sona eriyor. İç ve dış transferle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Öncelikle kendi oyuncularımızla görüşüyoruz. Onlarla anlaşma zemini aranıyor. Yabancı oyuncuları yurt dışından bakıyoruz. Takımda sadece Sege Pacome kalıyor. Diğer yabancı oyuncuların sözleşmesi sona eriyor. Gelecek yıl iyi bir takım oluşturmak istiyoruz. Bu nedenle hem içte hem de dış transferde dikkatli olacağız.''