Özdilek: Şampiyon olmuş kadar başarılıyız

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, takımın bu sezon ligde şampiyon olmuş gibi bir başarı kazandığını söyledi.

02.06.2009 - 11:17

ANTALYA - Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalyaspor'un bu yıl şampiyon olmuş kadar başarılı olduğunu söyledi.

Mehmet Özdilek, Antalyaspor'da oynayan futbolcuları ''adam gibi adam'', ''Her biri birer aslan'' şeklinde niteledi. Özdilek, ''Sezon başından bu yana oyuncular, teknik heyet para almadı, mali tabloyu önümüzde görmek istiyoruz. Artık hepimiz önümüzü net olarak görmekten yanayız. Herkes Antalyaspor'da kalmak istiyor'' dedi.

Antalyaspor'da devam etmek için sezon başından beri yapılamayan ödemelerin yapılması gerektiğine işaret eden Özdilek, ''Başkan Hasan Akıncıoğlu, maddi zorlukları aşmak için tek başına mücadele ediyor. Bu yeterli olmuyor. Yeni sezonda teknik heyetin ve futbolcuların kalması isteniyorsa çok acil karar verilip futbolcuların ve teknik heyetin alacaklarının ödenmesi gerekiyor. Zaman çok az. Bu hafta sona ermeden bu sorunlar aşılmalı. Antalyaspor'da herkes görevini yaptı, sıra artık Antalya kamuoyunda'' diye konuştu.

28 Haziran'da Antalyaspor'un top başı yapacağını hatırlatan Özdilek, yeni sezona güçlü girilmek isteniyorsa sorunların aşılması gerektiğini, Antalya kamuoyunun takımına sahip çıkarak, bu sorunların aşılmasına katkı vermesini istedi.

İNCİ ÖZDİLEK'İN AYAĞI KIRILDI
Mehmet Özdilek, Antalyaspor-Ankaragücü maçını tribünden izleyen eşi İnci Özdilek'in, Antalyaspor'un attığı golün sevinciyle heyecanla ayağa fırlayarak düştüğünü kaydetti.

Özdilek, eşi İnci'nin ayağının burkulduğunun sanıldığını, ancak çekilen MR'da ayağının kırıldığının belirlendiğini belirtti. Özdilek, ''Eşim İstanbul'a gitti. Orada büyük ihtimalle ayağı alçıya alınacak. Maç sevincini yaşarken böyle üzücü bir olay yaşadık'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...