Özdilek: Trabzonspor Güneş ile ivme kazandı

Sahasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalan Antalyaspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, rakiplerinin yeni teknik direktörleriyle iyi bir hava yakaladığını söyledi.

26.02.2010 - 23:51

Özdilek: Trabzonspor Güneş ile ivme kazandı

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Trabzonspor'un Teknik Direktör Şenol Güneş ile birlikte iyi bir ivme kazandığını söyledi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Özdilek, Trabzonspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, havanın futbol oynamaya müsait olmamasına rağmen, her iki takım oyuncularının iyi bir oyun ortaya koyduklarını söyledi.

Maçta pozisyonun çok olmadığını belirten Özdilek, ''Pozisyonun çok olmadığı, ama mücadelenin çok yüksek olduğu bir maçtı. Maçın ilk dakikalarında beklenmedik bir gol yedik. Ancak hazırlanış açısından önemli bir gol attık. Maç daha sonra orta saha mücadelesi şeklinde geçti. Trabzonspor, Şenol Güneş hocamız ile iyi bir ivme kazandı. Antalyaspor, Trabzonspor'dan 5-6 sezondur puan alamıyordu. Bu açıdan aldığımız puan çok önemli. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Sakatlarımız iyileşiyor. Bu maçın hakkı beraberlikti. Oyuncularımızı ve rakip takım Trabzonspor'u kutluyorum'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...