Özdilek: Yerimizi sağlamlaştırdık

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, iyi oynayarak kazanmaları gereken bir maçı kazandıklarını söyledi.

Haberler 02.05.2010 - 19:20

Özdilek: Yerimizi sağlamlaştırdık

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, kazanmaları gereken bir maçı kazandıklarını ve ligdeki konumlarını sağlamlaştırdıklarını söyledi.

Özdilek, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, kazandıkları için mutlu olduklarını kaydetti. Puan sıralamasındaki yerlerini sağlamlaştırmak adına kazanmaları gereken bir maç oynadıklarını belirten Özdilek, ''Maçaçıkarken yakalayabileceğimiz sadece Gençlerbirliği vardı. Onu da yakaladık. Maçın başından sonuna kadar iki takım oyuncuları da sıcak havaya rağmen özveriyle mücadele ettiler. Biz iyi oynamaya devam ediyoruz. Alınabilecek bütün puanlara talibiz'' dedi.

Maçta iki takımın da çok pozisyon bulmasına rağmen girdikleri bir pozisyonu değerlendirebildiklerini ifade eden Özdilek, iki maçları kaldığını ve bu maçlarda alınabilecek 6 puana talip olduklarını kaydetti.

Gelecek hafta yapacakları Galatasaray maçına da değinen Özdilek, Galatasaray'ın da ligde herhangi bir iddiası kalmadığını hatırlatarak, ''İki takım da açık oynayacaktır. Biz kazanmak için oynayacağız. Zevkli bir mücadele izleteceğimizi düşünüyorum'' diye konuştu.

Antalyaspor kalecisi Ömer de amaçlarının her maçı kazanmak olduğunu belirterek, bu maçı da kazanmalarından duyduğu mutluluğu dile getirdi.
        
GAZİANTEPSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ JOSE COUCEİRO
Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Couceiro ise karşılaşmada rakibe oranla daha fazla gol pozisyonları bulduklarını, ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi.

Couceiro, ''Antalyaspor yakaladığı pozisyonu gole çevirdi. Golün ardından tecrübesiyle 1-0'ı korumayı başardı. Tecrübe derken bizim hızlı ataklarımızı faul ve sakatlanmalarla kesmelerini kastediyorum. Maçın genelinde iyi oynadığımızı düşünüyorum. Oyunun son bölümlerinde risk aldık. Bu sırada Antalyaspor defansımızda boşluklar bularak pozisyon buldu. Futbolda atan kazanıyor. Antalya bir gol attı, biz atamadık'' dedi.

Cuceiro, genç oyuncu Soner'in ilk defa Gaziantepspor'un A takımında 90 dakika oynadığını belirterek, ''Gaziantepspor bir futbolcu kazandı diyebiliriz'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...