Özer: Büyüklüğümüzü göstermeliyiz

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, 1 kupa, 2 de lig finallerinin kaldığını belirterek, "3 maçı da kazanırsak, camiamız 2 kupa sevinci yaşayacak" dedi.

Haberler 01.05.2010 - 23:08

Özer Hurmacı, Eskişehirspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, "Eskişehirspor iyi defans yapan bir takım. Antrenmanlarda savunma kilidini açmak için kombinasyonlar çalıştık. Sahaya bunu iyi yansıttık. Kasımpaşa ve Beşiktaş maçlarında da pozisyonlara girmiştik. Bugün de çok gol pozisyonu ürettik ve ikisini değerlendirip, liderliğimizi sürdürdük" diye konuştu.

"1 kupa, 2 de lig finalimiz kaldı" diyen Özer, 3 maçı da kazanmaları halinde taraftarlarına sezon sonunda 2 kupa sevinci yaşatacaklarını kaydetti.

Kalan 3 maçlarını da kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Özer, "Trabzonspor ile yapacağımız Türkiye Kupası finali, o sıcakta Şanlıurfa'da bizi yoracaktır. Üç maçımız var ve hepsini kazanmak mecburiyetindeyiz. Kadromuz da geniş, maçlarımızı kazanıp, büyüklüğümüzü göstermemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Lugano, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Maça hızlı başladık. Önde baskı yaparak rakiplerine topu fazla göstermemeyi hedefledik. Pas konusunda başarılıydık, hata yapmadık. Orta alanın kontrolünü alınca da daha rahat oynadık. Son ana kadar kontrolü hiç kaybetmeden önde götürdüğümüz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor kalecisi Ivesa, karşılaşmada yediği golleri değerlendirirken, "Birinci golde barajda Fenerbahçeli oyuncular vardı, topu göremedim. İkinci golde biraz daha dikkatli olsam iyi olurdu, ama olmadı" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...