Özer Hurmacı: Daha iyi oynamalıyız

Sakatlıktan kurtulmasına rağmen Fenerbahçe'de fazla şans bulamayan Özer Hurmacı, "Çok güçlü bir takımız, ancak daha göze hoş gelecek futbol sergilemeliyiz" dedi.

02.10.2009 - 15:08

Özer Hurmacı: Daha iyi oynamalıyız

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, sarı-lacivertli ekibin çok güçlü bir kadroya sahip olduğunu söyledi.

Özer Hurmacı, Fenerbahçe Dergisi'nin ekim sayısına yaptığı açıklamada, sezon boyunca mağlubiyet sayılarını çok az sayıda tutmaları gerektiğini vurgularken, ''Aslında takımın bu yapısıyla hiç mağlubiyet almamalıyız. Çok güçlü bir takımız, daha göze hoş gelecek futbol sergilemeliyiz. Bunu yaptığımız sürece, tabii ki Fenerbahçe'nin hedefi her zaman için şampiyonluklardır. Biz de bunu kovalayacağız'' ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşı Alex de Souza'ya övgüde bulunan Özer, onu izlediği zaman ister istemez heyecanlandığını belirtirken, ''Çünkü her an her şeyi yapabilecek kapasitede oynuyor. İlk geldiği yıl Yattara da bende aynı etkiyi bırakmıştı. Zorlayan da Roberto Carlos'tu. Daha fazla zorlamasın diye aynı takıma geldim'' dedi.

Diğer yandan, PFDK tarafından Bank Asya 1. Lig'e düşürülen ve Tahkim Kurulu'nun vereceği nihai karar beklenen Ankarasor konusuna da değinen Özer Hurmacı, ''Ben de 5 yıl boyunca Ankaraspor'da oynadım. Kulübün hukuki mevzular karşısında bulunduğu durumla ilgili çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Akıllıca bir çözüme kavuşturacaklarını umut ediyorum. Ancak oradaki arkadaşlarımın durumuna çok üzülüyorum. Arkadaşlarım umarım kısa sürede serbest kalır ve devre arasına kalmadan istedikleri farklı kulüplerde forma bulabilirler'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...