Özkara: Hedef ligi şampiyon bitirmek

Bank Asya 1. Lig'in ilk devresini lider kapatan Konyaspor'un teknik direktörü Hüsnü Özkara  “Konyaspor'u yeniden layık olduğu Süper Lig'e taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz“ diye konuştu.

Haberler 21.12.2009 - 12:02

KONYA - Bank Asya 1. Lig'in ilk devresini lider kapatan Konyaspor'un teknik direktörü Hüsnü Özkara, ilk devre olağanüstü bir performans sergilediklerini, hedeflerinin bu performansı ikinci devrede de sürdürüp ligi şampiyon bitirmek olduğunu söyledi.

Özkara, ilk devreyi Altay karşısında alınan 2-0'lık net galibiyetle tamamladıkları için çok mutlu olduklarını belirtti.

Altay ile ligin zirvesini yakından ilgilendiren 6 puanlık bir maça çıktıklarını ifade eden Özkara, ''Böylesine önemli bir maçta mükemmel mücadele ederek altın değerinde 3 puanı hanemize yazdıran bütün oyuncularımı yürekten kutluyorum'' dedi.

Bu galibiyetle ligde ilk yarıyı zirvede tamamladıklarını ve hedefledikleri puanın üzerine çıktıklarını anlatan Özkara, ''İlk devre olağanüstü bir performans sergiledik. Hedefimiz bunu ikinci devrede de devam ettirip ligi şampiyon bitirmek. Konyaspor'u yeniden layık olduğu Süper Lig'e taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İlk yarıda elde ettiğimiz başarıda yönetim kurulumuzun inanılmaz gayretlerinin, samimi yaklaşımlarının da büyük etkisi oldu. İlk devre boyunca bizi hiç yalnız bırakmayan taraftarımıza da teşekkür ediyorum.'' dedi.

Özkara, mevcut kadronun şampiyonluk için yeterli olduğunu, devre arasında kadroya takviye yapmak gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını sözlerine ekledi

Sayfa Yükleniyor...