"Peace varsa ben yokum"

Premier Lig ekiplerinden West Brom'un forveti Saido Berahino, Tottenham'a transferine izin çıkmayınca, kulüple bağlarını kopardı. Berahino, yönetim kurulu başkanı Jeremy Peace görevde olduğu sürece, asla West Brom forması giymeyeceğini açıkladı.

Haberler - Ntvspor 02.09.2015 - 13:17

"Peace varsa ben yokum"

Tottenham'a transferine onay çıkmayan West Brom'un forveti saido berahino,, twitter hesabından, "Kulübün bana nasıl davrandığını söyleyememem üzüntü verici. Ancak bir daha asla Jeremy Peace için oynamayacağımı resmen söyleyebilirim" mesajını paylaştı.

Berahino'nun bu mesajında bahsettiği Jeremy Peace, West Brom'un yönetim kurulu başkanı. 22 yaşındaki oyuncu, Tottenham'a gitmesine izin verilmemesine öfkeli. Peace görevde kaldığı sürece, West Brom forması giymeyeceğini söyleyen yıldız forvetin, kulübüyle ipleri koparmasının ardından neler olacağı merakla bekleniyor. Zira kış aylarına kadar transfer penceresi kapanmış durumda.

Jeremy Peace ise krizden Tottenham'ı sorumlu tuttu. Tottenham'ı, Berahino'nun aklını çelerek, oyuncuyu ucuza satın almaya çalışmakla suçlayan Peace; "Tottenham'a defalarca Saido'nun satılık olmadığını söyledik. Ama onlar bizim için çok değerli bir
oyuncuyu ucuza elimizden almaya çalıştılar. Şimdi bu talihsiz gelişmelerin yarattığı hasarı tamir etmemiz gerekiyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...