Peker: Bu takıma sahip çıkılmalı

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'da kulüp başkanı Olgun Peker, ''Konyaspor karşısındaki mücadelemiz ile bu takıma sahip çıkılması gerektiğini gösterdik'' dedi.

14.12.2009 - 12:07

Giresunspor Kulüp Başkanı Olgun Peker Peker, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Giresunspor'un iyi takım olma yolunda önemli mesafeler aldığını söyledi.

Kısıtlı imkanlarla mücadele etmeye çalıştıklarını belirten Olgun Peker, ''Burada çok kısıtlı imkanlarla, birçok zorluklarla mücadele ediyoruz. Hocamıza burada bir kez daha teşekkür ediyorum. Giresunlu olmadığı halde bizden daha fazla özveri gösteriyor'' dedi.

Konyaspor karşısında aldıkları galibiyetin önemli olduğunu, ancak hakem hatalarının bu galibiyeti gölgede bıraktığını öne süren Peker, şöyle devam etti:

''Herkes yapabildiği işi yapacak, yapamadıklarını yapmayacak. Konyaspor maçında sinirden öldük. Galibiyete sevinemiyoruz. Maç 3-2 olduktan sonra kalemizde bir gol daha görsek bunun hesabını kimse veremezdi. Bir insan bu kadar mı kötü diyemeyeceğim. Çünkü kötü olmak ayrı, başka niyetli olmak ayrı. Bizim emeğimiz bu kadar kolay çalınamaz. Yaşadıklarımızın hiçbiri normal şeyler değil.''

Olgun Peker, her şeye rağmen Türkiye Futbol Federasyonu'na güvenlerinin tam olduğunu belirterek, ''Sayın başkanımızı hafta içerisinde ziyaret edip, maçın kasetini götüreceğim. Gereğini yapacaklarına inanıyorum'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...