Pellegrini ile ters düştü!

Manchester City'de, Arsenal yenilgisi sonrası menajer Manuel Pellegrini ile golcü Wilfred Bony karşı karşıya geldi. Bony, kendi yerine, sakatlıktan henüz çıkan Agüero'ya ilk 11'de forma şansı tanınmasına tepkili.

Ntvspor 23.12.2015 - 15:01

Pellegrini ile ters düştü!

Manchester City Menajeri Manuel Pellegrini, Arsenal'e 2-1 yenildikleri maçta, 3 haftadan uzun bir süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Sergio Agüero'ya ilk 11'de forma şansı verirken, son 3 karşılaşmada 3 gol atan Wilfred Bony'i yedek bırakmıştı. Bony, bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirmekten çekinmedi. Maça başlamadığı için hayal kırıklığı duyduğunu gizlemeyen Bony; "Sanırım maça ilk 11'de başlamayı haketmiştim. Agüero sakatlıktan henüz döndü ve birkaç haftadır oynamıyordu. Ancak menajer ben değilim. Menajerimiz takım için en doğru olduğuna inandığı kararı vermekte özgür" dedi.

Bu sezon sakatlıklardan bir türlü yakasını sıyıramayan Agüero, Arsenal karşısında 63 dakika sahada kaldıktan sonra, yerini Bony'e bırakmıştı. Son dönemde özellikle deplasmanlarda çok zorlanan Manchester City, lider Leicester City'nin 6, 2. sıradaki Arsenal'in ise 4 puan gerisinde 3. basamakta yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...