Pellegrini'nin suyu ısındı

Kral Kupası'nda 3.lig takımı Alcorcon'a elenen Real Madrid'te teknik direktör Manuel Pellegrini'nin kredisinin azaldığı ifade edildi.

12.11.2009 - 13:11

Pellegrini'nin suyu ısındı

İspanyol spor gazeteleri, Kral Kupası'nda 3. Lig takımı Alcorcon'a elenen Real Madrid'de teknik direktör Manuel Pellegrini'ye, takımı düzeltmesi için 29 Kasım'da Nou Camp'da oynanacak Barcelona maçına kadar kredi verildiğini iddia etti.

Marca gazetesi, Real Madrid'in verdiği krediyi "ültimatom" olarak değerlendirirken, Real Madrid yönetiminin "büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını" ve sezonun kaybedilmiş olmasından endişe duyduğunu ileri sürdü.

AS gazetesi de Kral Kupası'ndan elenmenin ardından yönetim kurulundan bazı kişilerin "Durum oldukça kötüleşmeye başladı. Çözüm bulmak gerek" diyerek, başkan Florentino Perez ile konuştuğunu yazdı.

Pellegrini'ye Barcelona maçına kadar süre tanındığını yazan spor gazeteleri, olası teknik direktör adaylarını ise Michael Laudrup, Luis Aragones ve Scolari olarak sıraladı.

Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez'in İspanyol basınına verdiği demeçte, Pellegrini için "Bernabeu'daki Alcorcon maçının önemini kavrayamamış olduğunu düşünüyorum. Neden son maçlardaki ilk 11'i değiştirdi, anlamıyorum" şeklinde konuşması "Perez, Pellegrini'nin işinden memnun değil" diye yorumlandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...