Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe, beIN Sport'a konuştu. Çok özel günler geçirdiğini söyleyen Pepe, "Çok sıkı çalışıyoruz. Süper Kupa maçı var. Ona çalışıyoruz ve kupayı kazanmak istiyoruz. Kariyerim boyunca kazanabilecek her şeyi kazandım. Büyük takımlar benimle ilgileniyordu. İstenmek çok güzel. Ama bu süre içerisinde Beşiktaş'ın bana gösterdiği ilgi ve sevgi çok güzeldi. Transfer sürecinde internet üzerinden bana gönderilen mesajlar çok güzeldi. Özellikle de stadı gördükten sonra kararım çok daha kolay oldu" dedi.

"Quaresma'ya takım içindeki yapılanmayı sordum." diyen Portekizli yıldız, "Takım içerisinde iyi arkadaşlık ve aile ortamı olduğunu bana anlattı. Milli takımda dönem dönem konuşmuştuk Beşiktaş'ı. Profesyonel bir futbolcuyum. İşimi göstermek için ve kazanmak için buradayım. Takım arkadaşlarıma yardım edeceğim" şeklinde konuştu.

"BEŞİKTAŞ FORMASINI GÜYMEK..."

Çok basit bir insan ve çok sade alışkanlıklarının olduğunu söyleyen Pepe, "Bunları karşılamak zor değil. Zor bir insan değilim, küçük basit şeylerle mutlu olabiliyorum. Türkiye'nin büyük bir kulübündeyim. Beşiktaş forması giymek ve Beşiktaş taraftarını temsil etmek benim için yeterli zaten" dedi.

Pepe, "Kaliteli oyuncumuz var. Burada çok sıkı çalışıyoruz, çift idman yapıyoruz. Onun için saha içerisinde ve hazırlık maçlarında istenileni gösteremebiliyoruz. Ama İstanbul'a döndüğümüzde, kupa haftasında girdiğimizde her şey normale dönecektir" ifadelerini kullandı.

Stoper pozisyonunda kendini rahat hissettiğinin altını çizen Portekizli,"Ama hocamız ön liberoda oynatırsa orada da oynarım. Takım için her şeyi yapmaya hazırım. Ligde iyi olursak, Şampiyonlar Ligi'nde ilk hedef olan gruptan çıkmayı başaracağız. Şampiyonlar Ligi'nde de gruptan çıkarsak maç maç bakıp hayal kurmaya çalışabiliriz" dedi.