Pereira'nın geleceği tartışılıyor!

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın geleceği tartışılıyor. Arka arkaya ikinci sezon da Şampiyonlar Ligi'ne kalınamaması taraftarın da tepkisini çekti.

Haberler - Ntvspor 04.08.2016 - 18:58

Pereira'nın geleceği tartışılıyor!

Fenerbahçe'nin Monaco'ya 3 golle yenilerek Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu’nda elenmesi camiada tepkiyle karşılandı. Bugüne kadar her şartta teknik direktör Vitor Pereira'nın arkasında duran yönetim de Portekizli teknik adamın geleceğini tartışmaya başladı.

Portekizli teknik adamla yolların ayrılması seçenekler arasında görünse de, tazminat maddesi UEFA Finansal Fair Play kuralları çerçevesinde sarı-lacivertli kulübün önünde büyük bir engel olarak duruyor.

Sözleşmesi bir sezon daha devam eden Pereira'ya Fenerbahçe taraftarından da tepki geldi. Deneyimli çalıştırıcıyı istifaya davet ederek sosyal medyada en çok konuşulan konular listesinde ilk sırayı alan taraftar, yönetime çok sayıda mesaj gönderdi.

Fenerbahçe geçtiğimiz yıl ön elemede Yunanistan'ın Atromitos takımını geçmesine karşın, play-off turunda Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk ekibine elenerek gruplara kalamamıştı.

Sayfa Yükleniyor...