Petrol Ofisi Sosyal Lig’de şampiyon belli oldu!

Takımların heyecan dolu bir şampiyonluk mücadelesi verdiği 2017-2018 sezonu geçtiğimiz hafta sona erdi. Böylece Petrol Ofisi Sosyal Lig’de takım kurarak zorlu bir rekabete ortak olan kullanıcılar için de sezon sonuna gelmiş olduk. Sezon boyunca futbol bilgilerini konuşturan ve sıkı bir lig takibiyle ön sıralarda yer alan kullanıcıları tebrik ederiz.

ntv.com.tr 23.05.2018 - 09:36 | Son Güncelleme : 23.05.2018 - 10:14

Petrol Ofisi Sosyal Lig’de şampiyon belli oldu!

Petrol Ofisi Sosyal Lig 2017-18 sezonu, Süper Lig'de oynanan 34. hafta maçlarıyla birlikte tamamlandı. Peki geçtiğimiz sezon Sosyal Lig’de neler yaşandı?

Facebook üzerinden oynanabilen, Google Play ve App Store üzerinden mobil cihazlara indirebilen Sosyal Lig, Petrol Ofisi’nin sponsorluğu ile birlikte her geçen gün daha fazla kişi tarafından oynanmaya başlandı. Uygulama 2017-2018 sezonunda toplamda 167.000 kullanıcıya ulaştı.

Sosyal Lig’in iletişim çalışmaları kapsamında birçok ünlü spor yorumcusu da oyuna dahil oldu ve kendi takımlarıyla Sosyal Lig’de haftalık sıralamalarda yer aldılar. Uğur Karakullukçu, Banu Yelkovan, Bağış Erten, Okay Karacan, Mehmet Ayan ve Emek Ege haftalık olarak yayınlanan videolarında kendi kadrolarını kurmak ve kullanıcıları en iyi kadronun nasıl kurulacağı hakkında bilgilendirmenin yanı sıra Petrol Ofisi sadakat kartı, Positive Card’ın oyun içindeki avantajları hakkında da kullanıcıları bilgilendirdi. Positive Card sahibi olup oyun içinde kartını tanımlayan kullanıcılar 10.000.000 Euro sabit ek bütçe kazandılar ve Petrol Ofisi istasyonlarından yaptıkları yakıt alışverişleriyle haftalık ek bütçe kazanarak rekabette bir adım öne geçme şansını buldular.

NTV Spor ve NTV’nin sosyal medya kanallarında ise Ercan Taner gibi ünlü Spor TV sunucularıyla oyunun detayları, istatistikleri üzerine programlar yapıldı.

Petrol Ofisi desteğiyle birlikte her hafta ilk 100’e giren kullanıcılar 100 TL değerinde yakıt kazandı. 2017-2018 sezonu boyunca toplamda 3.400 kişiye, 340.000 TL değerinde yakıt hediye edildi.

Bu sezon her hafta düzenli kadro kurarak futbol bilgisini konuşturanlar genel sıralamada üst sıralarda yer aldı ve Petrol Ofisi Sosyal Lig’in efsaneleri arasına girmeyi başardı. Bu sezon topladığı 3.770 puanla Mustafa Karabıçak Petrol Ofisi Sosyal Lig’in şampiyonu oldu.

İşte bu sezonun diğer efsaneleri;

1      Mustafa Karabıçak
2      Harun Eroğlu
3      Orhan Doğan
4      Engin Şahin
5      Faruk Aslan
6      Leyla Öner Taş
7      Kıvanç Uğur
8      Can Gökçay
9      Selçuk Sevinç
10     Ahmet Demir
11     Enes Tavukçu
12     Mahmut Düzcan
13     Sefa Tokgöz
14     Mehmet Özdemir
15     Atilla Yasemin Güneş
16     Ertan Özkan
17     İsmail Uçar
18     Burak Durmaz
19     Selim Batu Ünal
20     Ali Kurt

İletişim çalışmaları PromoQube tarafından yürütülen Sosyal Lig, Petrol Ofisi desteğiyle önümüzdeki sezon da yepyeni projelerle kullanıcıların karşısında olacak. Kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı uygulama farklı içerikler ve iddialı isimlerle futbol heyecanını internet ortamına taşımaya, futbol dünyasına renk katmaya devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...