Piladikis: Oynayabilir raporu verildi

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Antonio De Nigris'in son kulübü Larissa'nın Başkanı Kostas Piladakis, NTV Spor'a yaptığı açıklamada Yunanistan'da yapılan kontrollerde kendilerine oynayabilir raporu verildiğini söyledi.

Ntvspor 16.11.2009 - 16:49

İSTANBUL - Meksikalı futbolcu Antonio De Nigris'in hayatını kaybetmesi ve kalbindeki sorunun Türkiye'de daha önce teşhis edilmiş olması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Talihsiz futbolcunun son kulübü olan Larissa'nın başkanı Kostas Piladikis, De Nigris'in ölümüyle büyük şok yaşadıklarını söyledi.

Ağustos ayında sözleşme imzalamadan önce De Nigris'in kalp sorunundan bahsettiğini ifade eden Piladakis, ancak Meksikalı futbolcunun kendilerine "Sıkıntım futbol oynamamı engelleyecek boyutta değil" dediğini de açıkladı.

Sezon başında rutin sağlık kontrollerinden sonra Yunanistan Futbol Federasyonu’ndan oynayabilir raporu aldıklarını belirten Piladakis, De Nigris'e Türkiye'de lisans çıkartılamadığını kesinlikle bilmediklerini sözlerine ekledi. Piladikis, "Eğer bilseydik bu konuyu ciddi şekilde değerlendirmeye alırdık" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...