NTV

Podolski’den ayrılık sinyali

Ntvspor

Spor

Galatasaray’ın Alman yıldızı Ankara’daki terör saldırısında Umut Bulut’un babasının da hayatını kaybetmesi sonrası Bild Gazetesi’ne “Bütün kulüp şokta. Yaşanan olaylardan sonra insan nasıl devam edeceğini iyi düşünmeli” dedi.

İlişkili Haberler

Bild Gazetesi’ne göre Lukas Podolski Galatasaray’dan ayrılmayı düşünüyor. Gazete, 2018'e kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki futbolcunun 37 kişinin hayatını kaybettiği Ankara’daki terör saldırısının ardından Türkiye’deki geleceği hakkında düşünmeye başladığını yazdı.

Saldırıda takım arkadaşı Umut Bulut’un babasının da hayatını kaybetmesinin ardından cenaze töreni için bütün takımın bugün Kayseri’ye gideceğini hatırlatan Bild, Podolski’nin “Bütün kulüp şok yaşıyor. Yaşananlardan sonra nasıl devam edeceği konusunda insan iyi düşünmeli” sözlerine yer verdi.

Bild’in haberinde Podolski’nin de oynadığı Gençlerbirliği-Galatasaray maçının saldırının gerçekleştirildiği yere birkaç kilometre mesafede olduğu hatırlatılırken Türkiye’de yaşanan gelişmelerin yaz aylarında birçok yıldızın Türkiye’den ayrılmasına yol açabileceğine vurgu yapıldı ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira’nın “Burada kalıp çalışmaya devam etmenin bir anlamı olup olmadığını bilmiyorum” sözlerine de yer verildi.

ETİKETLER