Polat: Final için Bükreş başlangıç olsun

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, ''UEFA Avrupa Ligi'ndeki yaptığımız  maçların büyük bir kısmını kazandık, maç kaybetmedik. Kupa'ya doğru, Hamburg'a doğru sonun başlangıcı burada Bükreş'te başlatılsın.” dedi

04.11.2009 - 21:41

Polat: Final için Bükreş başlangıç olsun

BÜKREŞ - Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon oynadıkları 9 maçı da kaybetmediklerini belirterek, ''İnşallah UEFA Avrupa Ligi'nin Hamburg'ta oynanacak finali için sonun başlangıcı Bükreş'te olsun'' dedi.

Romanya Galatasaraylılar Derneği'nin Bükreş'te düzenlediği geceye katılan Polat, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin uluslararası ilk ve tek markasının Galatasaray olduğunu belirterek, ''Biz dünyanın neresine gidersek gidelim Galatasaraylıların orada örgütlenmiş olduğunu görüyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor, Galatasaraylılarla, Galatasaray'ımızla gurur duyuyoruz'' dedi.

Dinamo Bükreş ile önemli bir maça çıkacaklarını hatırlatan başkan Polat, ''UEFA Avrupa Ligi'ndeki 10. maçımızı oynayacağız. Yaptığımız  maçların büyük bir kısmını kazandık, maç kaybetmedik. Kupa'ya doğru, Hamburg'a doğru sonun başlangıcı burada Bükreş'te başlatılsın. İnşallah da böyle olur. Sevinçli bir gün yaşarız'' diye konuştu.

Geceye, Galatasaray'ın eski futbolcusu Popescu ile eski futbolcusu ve teknik direktörü Hagi'de bir süre katıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...