Polat futboldan memnun değil

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, 2-1 kazandıkları Bursaspor maçında sergilenen futboldan memnun olmadığını söyledi.

06.03.2009 - 22:41

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, sahada beklediği futbolu göremediğini belirterek, ''Bazen bizim de kötü oynayarak kazanma lüksümüz olsun. Bana göre kötü futbol oynadık, ama mücadeleyi de sonuna kadar verdik. Takımın yarısı sakatlıklardan dolayı yine sahada yoktu'' dedi.

Artık UEFA Kupası'ndaki Hamburg maçını düşündüklerini ve bu karşılaşmayı çok önemsediklerini kaydeden Polat, ''Bizim için çok önemli bir maç. İnanıyoruz ki, sahaya çıkacak 11 oyuncu, gereken mücadeleyi yapacaktır'' diye konuştu.

Polat, Galatasaray'ın başında çıktığı 3. maçı da kazanan teknik direktör Bülent Korkmaz'ı kutlarken, maç sonrası taraftarların sevgi gösterisinde bulunduğu Emre Aşık için ''Bu sevgiyi sonuna kadar hak ediyor. Sahada kanının son damlasına kadar mücadele ediyor'' ifadesini kullandı.

EMRE AŞIK: BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATMAYA HAZIRIM
Galatasaray'ın tecrübeli savunma oyuncusu Emre Aşık, sarı-kırmızılı takımla sözleşme yenilemeye hazır olduğunu söyledi.

Bursaspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Emre, sözleşmesinin yenilenmesi konusunda kendisine bir teklif olup olmadığı sorusuna, ''Görüşmeler var. Bana ne zaman 'Gel' derlerse, boş sözleşmeye imza atmaya hazırım'' yanıtını verdi.

Emre, maçla ilgili değerlendirme yaparken de kötü oynamalarına karşın kazanmasını bildiklerini ifade ederken, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın, mücadeleci karakterini takıma yansıttığını dile getirdi.

Öte yandan, Bursasporlu futbolcu Ömer Erdoğan, Galatasaray'la zevksiz bir maç yaptıklarını söyledi, son dakikalarda Emre Aşık'ın kendisine yaptığı hareketin penaltı olduğu iddiasını dile getirdi.

YAZICI: BURSASPOR KENDİNİ YENDİ
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ise Galatasaray karşısında kendi hatalarının kurbanı olduklarını söyledi.

Basın mensuplarına yaptığı değerlendirmede, ''Böyle basit goller yersek, tabii çıkarmak zor olur'' diyen Yazıcı, ''Kalemizde hatalı goller gördük. İkinci yarı gol de bulduk, ama skoru lehimize çeviremedik. Teknik açıdan bir şey söylemek istemiyorum. Bursaspor bugün kendini yendi. Önümüzde daha çok maç var. Takımımızın ilk 6 hedefinde başarılı olacağına inanıyorum'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...