Polat: Lincoln'ün sözleşmesini fesh edeceğiz

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, ''Lincoln ülkesinde, herhalde gelmeyecek. Muhtemelen sözleşmesini feshedip UEFA'da hakkımızı arayacağız'' dedi.

15.07.2009 - 09:53

Polat: Lincoln'ün sözleşmesini fesh edeceğiz

İSTANBUL - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Kazakistan'ın FC Tobol takımıyla deplasmanda yapacağı ilk karşılaşma için Kazakistan'a gitti.

Sarı-kırmızılı kafilenin başında sabah saat 06.10'da Atatürk Havalimanı'na gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, basın mensuplarına yaptığı açıklamada ''İnşallah geçen sezonki gibi bir sene olmaz'' dedi.

UEFA'da başarılı olarak bir yerlere gelmek için bu takımları yenmeleri gerektiğini kaydeden Polat, bir basın mensubunun transfer ile ilgili çalışmaların sona erip ermediği yönündeki sorusuna ise ''Transferi tamamladık, ama hep söylüyorum; hayat biter transfer bitmez'' cevabını verdi.

Cassio Lincoln'un durumu ile ilgili de konuşan Adnan Polat, ''Lincoln ülkesinde, herhalde gelmeyecek. Muhtemelen sözleşmesini feshedip UEFA'da hakkımızı arayacağız'' ifadesini kullandı.

Teknik direktör Frank Rijkaard ile sarı-kırmızılı futbolcular, yapılan kontrollerin ardından özel uçakla Kazakistan'a hareket etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...