Polat: Yine öncü olduk

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, bayanlarda FIBA Eurocup şampiyonluğuna ulaştıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Galatasaray yine öncü oldu ve olmaya devam edecek" dedi.

Ntvspor 10.04.2009 - 02:41

Polat: Yine öncü olduk

İSTANBUL - Bayanlar FIBA Eurocup'da şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'da başkan Adnan Polat kupayı kazanmalarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Karşılaşmanın ardından NTV Spor'a konuşan başkan Polat, "Kızlarımız büyük iş çıkardılar ve şampiyonluğa ulaştık. Bütün oyuncuları ve teknik ekibi gönülden kutluyorum. Bizlere büyük bir onur yaşattılar" dedi.

Başkan Polat, "Galatasaray yine öncü oldu ve olmaya devam edecek" derken, sarı-kırmızılı taraftarlara da destekleri için teşekkür etti.

Açıklamasını esprili bir biçimde sürdüren ve Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Dedehayır ve şube yöneticilerinin sezon başında kendisine 4 kupadan 3'ünü alacaklarının sözünü verdiklerini aktaran Polat, ''Sezon başında bana yazılı bir taahütname verdiler ve 'Önümüzdeki sezon 4 kupanın 3'ünü alamazsak istifalarımızı ekte sunuyoruz' dediler. Şimdi Avrupa Şampiyonu oldular. 2 kupa daha var önümüzde, ancak ben 4'te 4 istiyorum'' dedi.

Diğer yandan Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından Faruk Süren, bayan basketbolcuların elde ettiği bu başarının kendisini mutlu ettiğini belirtirken, bayan basketbol takımı menajeri Mihriban Oğuz ise bir ilki gerçekleştirdikleri için çok mutlu olduklarını söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...