Polat'tan Albayrak sitemi

Galatasaray Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda oy kullanımına geçilmesinin ardından, kulüp başkanı Adnan Polat, koridorda karşılaştığı Abdürrahim Albayrak'a, neden seçime girdiğini sordu.

27.03.2010 - 11:57

Galatasaray Lisesi'ndeki kongrede, başkan adayı Adnan Öztürk'ün yönetim kurulu aday listesinde yer alan Abdürrahim Albayrak, başkan Adnan Polat'ın sitemiyle karşılaştı.

Koridorda üyelerle sohbetler eden Polat, karşılaştığı Albayrak'a, ''Neden seçime girdin'' derken, eski yöneticinin, ''Her Galatasaraylı kongre üyesinin seçime girme hakkı vardır'' yanıtıyla karşılaştı.

Polat'ın ısrarla ''Projelerin nedir, onu soruyorum sana'' demesi üzerine de Albayrak, ''Başkanım, seçilince projelerimizi görürsünüz'' cevabını verdi.

Albayrak'ın bu konuşmadan oldukça rahatsız olması dikkati çekti.

Öte yandan başkan Polat, sandıkları teker teker gezerek, özellikle muhalefet kanadında yer alan üyelerle sohbet edip, şakalaştı.

Adnan Öztürk kanadında yer alan bir üyenin, ''Seçim bu sene daha güzel ve heyecanlı oluyor'' sözleri üzerine başkan Polat, ''Doğru. Daha güzel oluyor, çünkü sandıkları 24'e çıkardık. Kimse sıra beklemiyor. Herhalde bunu kastediyorsun'' diye espri yaptı.

BAŞKAN ADAYLARI OYLARINI KULLANDI
Adnan Polat oyunu 6'ncı, Adnan Öztürk ise 10. sandıkta, seçimlerin başlamasından kısa süre sonra kullandılar.

Oy kullanmak için 10 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa gelen Adnan Öztürk, sıradakilerin kendisine yer vermek istemesini kabul etmeyerek, sıranın kendisine gelmesini bekledi.

Seçimlere, Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Türkiye Değişim Hareketi lideri ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de katılarak oy kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...